Casa Bantu - Vila Rosa
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 5 minuten wandelen van de Terminal Maritimo de Mar Grande, beschikt dit comfortabele Casa Bantu - Vila Rosa Vera Cruz de Itaparica hotel over 8 kamers met uitzicht op de tuin. Deze bed en breakfast beschikt over wifi verleend in openbare gebieden.
Dit hotel is gelegen binnen 3 km van het Ilha de Itaparica. U kunt het centrum van Vera Cruz de Itaparica lopend binnen circa 10 minuten bereiken.
Ze gaan ook met privébadkamers.
Gasten van Casa Bantu - Vila Rosa Vera Cruz de Itaparica krijgen dagelijks een continentaal ontbijt. Op een paar stappen verwijderd van deze accommodatie, Volta Ao Mundo Restaurante serveert Braziliaanse maaltijden.
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes46 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Openbaar bad
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Casa Bantu - Vila Rosa hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Casa Bantu - Vila Rosa hotel te komen. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Casa Bantu - Vila Rosa hotel uitchecken?
Klanten van Casa Bantu - Vila Rosa hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in comfortabele Casa Bantu - Vila Rosa hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in comfortabele Casa Bantu - Vila Rosa hotel is $27. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij Casa Bantu - Vila Rosa hotel?
Gasten van Casa Bantu - Vila Rosa hotel kunnen betalen met Visa, Mastercard en American Express. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in deze comfortabele bed en breakfast?
Deze comfortabele bed en breakfast biedt Driepersoonskamer, Economy Double Kamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen. - ❓
Biedt dit hotel in Vera Cruz de Itaparica gratis internet aan?
Ja, gasten van dit hotel in Vera Cruz de Itaparica hebben toegang tot draadloos internet, beschikbaar gratis in openbare gebieden.